Agro Depo - Innovative Agricultural Solutions
AgroDepo Hakkında

Ana ürünleri bitki yetiştirme ortamları, sera makinaları, besleyiciler ve su tutucular olan AgroDepo, 2004 yılında faaliyetlerine başlamış, Fides Grup'a ait bir kuruluştur.

Misyonumuz bitki yetiştiricilerine bitki gelişiminin başarımını artırmaları yolunda en kaliteli yetiştirme ortamları ve diğer destekleyici ürün veya hizmetleri sunmaktır. AgroDepo üreticilere doğrudan satış yapmaktadır. Sektöründe dünya lideri firmaların ürünlerini doğrudan sunarak üreticilerimize fiyat avantajı sağlamaktadır.

AgroDepo, bitki yetiştirme sistemlerinde yüksek kalite standartlarına ve çevre bilincine uyumu sürekli gözetmiş inovatif bir tedarikçidir. Jiffy markası ile üreticilerimizle buluşturduğumuz yetiştirme ortamı ürünlerimiz çevre dostu olarak sfagnum yosunu, ağaç lifleri ve hindistan cevizi liflerinden oluşmaktadır. Bu ürünler yetiştiriciler için dikimi basitleştirdiği gibi sağlıklı ve hızlı bir büyüme de sağlar. AgroDepo ürünleri ile her gün binlerce bitki hayat bulur.

Hamilton Design markası ile üreticilerimize sunduğumuz tohum atma makinalarımız tohum ekme alanında dünya standartlarını belirleyen makinalardır. Hamilton Design bu alanda dünya lideridir (otuzdan fazla ülkede satışı yapılmaktadır). Bu makinalarımız hemen hemen her tür saksı, tepsi veya kap ile geniş bir yelpazede tohum ekme yeteneğine sahiptirler.

Fidanlıklar için 40 yıldır özel çözümler üreten ve dünya çapında 40'dan fazla ülkede kullanılan Javo markamız ile saksı makineleri, tepsi otomasyonları ve toprak işleme sistemlerini üreticimizle buluşturuyoruz.

Bitki yetiştiricisinin sorunlarına yenilikçi, şık, güvenilir ve uygun maliyetli çözümler sunan AgroDepo, İstanbul Merkez Ofisi ile hizmet vermektedir. Müşterilerimiz bahçecilik ve fidancılık alanlarında lider kuruluşlardır. AgroDepo, müşterilerinin karlılığına katkıda bulunur.

Agro Depo & Referanslar

Site Haritası

Email Adresimiz

info@agro-depo.com

Posta Adresimiz

Fulya Mh. A.Kotil Cd. No:13/B D:4
Şişli, İstanbul

Danışma Hattı

0212 275 10 10
Pzt-Cm 08:00-17:00 saatleri arası

Copyright 2004-2020, Fides Grup

Partnerlerimizin Siteleri: