Agro Depo - Innovative Agricultural Solutions
Bitki Budama Makinesi / Hamilton Trimming Machine

Saatte 400 bitki budama kapasitesi olan kullanımı kolay, istenilen alana kolayca taşınabilen, pratik bitki budama makinesi

Saksılar giriş taşıyıcısına yüklenir ve otomatik olarak optimum mesafe bırakılıp kesim taşıyıcısına ilerletilir. Daha sonra saksılar, kenetlenecekleri kesim katına gelirler ve bitkiler, yaprakların etrafında dönen kesiciler tarafından budanır. Artıklar makinenin alt tarafına doğru dökülürler ve saksılar çıkış taşıyıcısına taşınırlar. Eğer çıkış taşıyıcısı dolduysa, oradaki saksılar alınana kadar makine döngüsünü durdurur. Kesicinin eğimi, yüksekliği ve dönüş hızı ayarlanabilir ve saksı tutucusu farklı saksı boyları için otomatik olarak ayarlanır. Kayış hızları birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilir ve kesim katı ihtiyaç duyulursa her saksı etrafında iki kere dönecek şekilde ayarlanabilir. Standart 5 X 80 mm kesici bıçaklarıyla yaprak aksamının çapı 120 ve 360 mm arasında ayarlanabilir. Bitki boyu, bir motorlu sürücü tarafından kesim katının alçalıp yükseltilmesiyle, saksı tabanından bitki yapraklarının üst noktasına kadar maksimum 620 mm olarak ayarlanabilir. Otomatik saksı tutucuları 9 mm – 28 mm çaplı saksılara uygundur.

  • 50 cm lik tekerlek seti sayesinde her alanda rahatça kullanabilme özelliğine sahiptir.
  • Saksıda veya sahadaki bitkileri budayabilme özelliği.
  • Farklı boyuttaki bitkilere göre pratik kolay ayarlanabilir genişlik ve yükseklik ayarı.
  • Saatte 400 bitki budama kapasitesi.
  • Honda GX-35 Dinamik Benzinli motoru sayesinde kesintisiz güç.

Ödül kazanan Hamilton T.E.A. TEA RAP-XRL Budama Makinesi, özellikle fideliklerdeki saksı bitkileri için çok uygun bir budama makinesidir.

  Doküman & Video
Hamilton Design Hamilton TEA Bitki Budama Makinesi 15,1MB Hamilton TEA Bitki Budama Makinesi - YouTube üzerinde video

Agro Depo & Referanslar

Site Haritası

Email Adresimiz

info@agro-depo.com

Posta Adresimiz

Fulya Mh. A.Kotil Cd. No:13/B D:4
Şişli, İstanbul

Danışma Hattı

0212 275 10 10
Pzt-Cm 08:00-17:00 saatleri arası

Copyright 2004-2020, Fides Grup

Partnerlerimizin Siteleri: